Ana Sayfa / Sağlıklı Spor / En İyi 5 Mobil Fitness Uygulama

En İyi 5 Mobil Fitness Uygulama

Mobil cihazların, gündelik yaşantıdaki rolü her geçen gün çok daha önemli bir hale geliyor. Hayatın her alanına ulaşan donanımsal özellikleri ve yazılım güncellemeleri ile mobil cihazlar için geliştirilen bazı mobil uygulamalar spor egzersizleri konusunda da kullanıcılara yardımcı oluyor. Fazla kilolardan kurtulmak; formda bir vücuda sahip olabilmek amacıyla egzersizyapan kişiler için geliştirilmiş olan birbirinden geniş özellikli farklı mobil fitness uygulama çeşitleri bulunuyor. Farklı özellikleri ile her kullanım ihtiyacına yönelik olarak en kaliteli kullanımı sunmakta fitness uygulama son yıllarda oldukça yoğun şekilde kullanılıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte özellikle son derece pratik kullanım özellikleri ile tüm genel kullanıcılar tarafından da mobil cihazlara indirilerek; kurulmasından sonra aktif şekilde kullanılmaya başlanan fitness uygulama seçenekleri: Türkiye’ de de kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Sağlığı korumak ve fit görünüme sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman fitness egzersizleri oluyor. Ücretsiz fitness uygulama Fitness egzersiz hareketlerinin nasıl yapılacağı, hangi fitness planlamasının uygulanması gerektiği gibi konularda son derece zengin içerikleri ile önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu çerçevede de fitness mobil uygulama konusunda birbirinden farklı pek çok mobil uygulamadan birisini kendiniz için en uygun olanını seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

AppStore üzerinde bulunan birbirinden farklı fitness mobil uygulama seçeneklerinden herhangi birisini kolay bir şekilde indirerek, kullanabilme şansı bulunuyor. Bu çerçevede de bu fitness mobil uygulama bazıları ücretsiz olurken, bazıları ücretleri olarak AppStore üzerinde sunuluyor.

Fitness & Vücut Geliştirme

Fitness ve vücut geliştirme uzmanlarından oluşan deneyimli bir grup tarafından nitelikli olarak geliştirilmiş olan bir uygulama olan Fitness & Vücut Geliştirme uygulaması geliştirilmiştir. Kullanıcıların diledikleri gibi vücutlarını şekillendirmelerine yardımcı olur. Bu fitness uygulama sayesinde kullanıcı özelliklerine göre en uygun olan neticeyi alabilmeye yardımcı olacak egzersiz ve bu egzersizlere ilişkin olarak ayrıntılı detaylar içerir.

Fitwell- Kişisel Egzersiz & Beslenme Koçun

Gelişmiş özellikler barındıran bir fitness mobil uygulama olan Fitwell-Kişisel Egzersiz &Beslenme Koçun isimli uygulama, son dönemlerin en fazla indirilen mobil uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor. Bu mobil uygulama kullanıcının vücudu için özel bir analiz gerçekleştirir ve ona uygun olarak hedefler oluşturabilmelerine yardımcı oluyor. Fitness için mobil uygulamalarda son dönemlerde sıklıkla tercih edilen olarak öne çıkan uygulamanın sadece fitness egzersiz uygulamasının dışında diyet programları da oluşturulmaktadır. Bu çerçevede de kilo vermek, kas gelişimi ya da vücudu şekillendirmek amacı ile kullanıma uygun olan bu uygulama ile en kısa zaman dilimleri içerisinde teknik ve güvenilir bir yöntem ile etkin bir çalışma gerçekleştirilebilir.

Kolayca kullanılabilen fitness uygulama ile göbeği eritme, beli inceltme, kasları geliştirme, omuzların genişlemesini sağlama gibi trend çalışma seçeneklerinin yanı sıra vücut kuvveti arttırma, fit görünüme sahip olma ve kalça ile karında sıkı görünüm oluşturmaya odaklı antrenmanlar bulunuyor.

JEFIT Workout Tracker, Weight Lifting, Gym Log App

Kapsamlı istatistik verileri ve bilimsel verilere odaklı özel antrenmanları bulunan bir fitness mobil uygulama kullanımı sağlıyor. Böylelikle çok daha güvenilir ve çok daha verimli bir çalışma gerçekleştirilebilir.

Nike Training Club-Workouts & Fitness Plans

Spor giyim ve ürünleri alanında en büyük uluslararası markalardan birisi olan Nike tarafından mobil cihazlar için geliştirilen fitness mobil uygulama ile ücretsiz bir uygulama kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Son derece işlevsel tasarımı ve şık arayüzü ile şık bir kullanım yapısına sahiptir. Kullanıcılar fitness mobil uygulama üzerinde öncelikli olarak kayıt işlemi gerçekleştiriyor.

Ev Egzersizleri- Ekipmansız

Evde spor egzersiz aletleri bulunmayan kişiler için en ideal fitness uygulama özelliği taşıyor. Bu uygulama sayesinde spor aletlerine gerek olmadan bir çalışma gerçekleştirilebilir.

Daha Fazla

diyette-spor-yapmak

Extreme Sporlarda Bugün: Paraşütle Atlama

Paraşütle atlama ya da orijinal adıyla sky diving gökyüzü dalışı anlamlarını taşımaktadır. Paraşütle atlayanlar genellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir